Tomasz Wojtan

Utworzono:

10.04.2016

Wygrywamy w słabym stylu z Orłem !

Dzisiejsze spotkanie w wykonaniu podopiecznych Łukasza Sierszenia nie można zaliczyć do udanych. Błędy, błędy i jeszcze raz błędy tak można podsumować całe dzisiejsze spotkanie . Pierwsza połowa wyglądała strasznie, o czym świadczy wbita samobójcza bramka w 20 minucie przez Jacka Kaweckiego. Wyrównującą bramkę zdobywamy dopiero w 41 minucie autorem bramki Damian Papierz, który otrzymał podanie od Michała Czarneckiego i z kilkunastu metrów silnym strzałem pokonuje bramkarza. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1
Rozmowa w przerwie z zawodnikami pomaga, gra wyglądała znacznie lepiej, mniej błędów więcej składnych akcji. Efekt w 65 minucie po składnej akcji na lewym skrzydle Czarneckiego z Borkowskim i wyłożenie piłki na czysto wykorzystuje Borys Botór.
Bramkę na 3:1 po świetnym krosowym podaniu od Jacka Kaweckiego wykorzystuje Michał Czarnecki, który nie daje żadnych szans bramkarzowi. Przepięknym strzałem w 72 minucie popisuje się Damian Papierz, który otrzymuje podanie od Karola Maska i z ostrego kąta potężnym strzałem trafia w okienko. Chwilę wcześniej po faulu bramkarza na Michale Czarneckim sędzia zrzuca z boiska bramkarza z Galewic. 75 minucie po faulu w polu karnym sędzia dyktuje "11" dla przyjezdnych. Zawodnik trafia w poprzeczkę i zawodnik strzelający dobija piłkę i mamy 4:2. W 80 minucie do bramki znów trafia Papierz i mamy Hat trica w wykonaniu tego zawodnika, przy zdobytej bramce asystuje Michał Czarnecki. Wynik spotkania 6:2 ustala z rzutu karnego Karol Masek po faulu na Łukaszu Wojtan, który zostaje sfaulowany w polu karnym przez obrońce z Galewic. W ostateczności za to przewinienie drużyna gości traci drugiego zawodnika.