Czwarte miejsce skrzatów w mistrzostwach powiatu.

W sobotę w Białej odbyły się mistrzostwa powiatu skrzatów (r.2004 i młodsi) drużyn LZS w halowej piłce nożnej. Wystartowało 8 drużyn, które  rozegrały eliminacje w dwóch grupach. LZS Wydrzyn w swojej grupie przegrał z Białą I i Czastarami po 0-1 oraz bezbramkowo zremisował z Ostrówkiem 0-0. Grupę wygrała Biała I 9 pkt przed Czastarami 6 pkt, Wydrzynem i Ostrówkiem po 1 pkt. O kolejności trzeciego miejsca decydowały rzuty karne, w których Wydrzyn okazał się lepszy od Ostrówka 1-0 (Pilarski). Grupę I wygrały Łubnice 7pkt przed Mokrskiem 5 pkt, Konopnicą 2 pkt i Białą II 1 pkt. W półfinałach Mokrsko pokonało Białę I 1-0, a Łubnice pokonały w rzutach karnych Czastary 0-0 (3-2). W meczu o 7 miejsce Biała II pokonała Ostrówek w rzutach karnych 0-0(3-1), natomiast w meczu o 5 miejsce Wydrzyn wygrał z Konopnicą 3-0 (Pilarski x 3). Trzecie miejsce zajęła Biała I pokonując Czastary 1-0. Mistrzem powiatu zostały Łubnice pokonując w finale w rzutach karnych Mokrsko 0-0(3-2). Ponieważ Czastary nie są członkiem  powiatowego zrzeszenia LZS, dlatego w klasyfikacji mistrzostw powiatu wieluńskiego 4 miejsce zajęła nasza drużyna.

Skrzaci wystąpili w składzie: w bramce Filipiak Piotr, w polu: Błaszczyk Aleksander, Załęcki Tobiasz, Krysztofiński Karol, Pilarski Kacper, Pośpiech Adam, Baranowski Dominik i Falis Bartosz.