Falstart młodzieżowców

Od dwóch porażek rozpoczęli sezon wiosenny młodzieżowcy LZS Wydrzyn. Tydzień temu na własnym boisku przegrali z liderem Startem Łubnice 0-5, a wczoraj na wyjeździe z Masłowicami 1-2. We wczorajszym meczu prowadzenie naszej drużynie dał Damian Cipiszewski. Niestety, błąd obrony i bramkarza pozwolił Masłowicom wyrównać, a potem wyjść na prowadzenie. Następny mecz z Wartą Osjaków za tydzień o godz. 17,30 na boisku w Czarnożyłach.

W dwóch meczach zagrali: w bramce Kuźnik Oskar, w polu Marciniak Dominik, Nawrocki Bartek, Kuźnik Daniel, Dłubek Mateusz, Stępień Mateusz, Bartodziej Maciej, Graczyk Szymon, Parzybut Daniel, Cipiszewski Damian, Nowak Dawid, Pośpiech Szymon, Bednarek Hubert, Niepiekło Łukasz, Raszewski Paweł, Szczupak Karol.