Halowe mistrzostwa juniorów za nami

W rozgrywanych w niedzielę 8 lutego w hali w Wieluniu mistrzostwach powiatu wieluńskiego w halowej  piłce nożnej nasz zespół zajął 6 miejsce. W pierwszym meczu zremisowaliśmy z Białą 0-0, później przegraliśmy pechowo z Mokrskiem 0-1, następnie z Rudą 0-2 i Starzenicami 1-3 (Struzik), by następnie wygrać najwyżej w całym turnieju z Łyskornią 5-1 (Nowak, Stępień i Raszewski x3) oraz w ostatnim meczu zremisować z Ożarowem 1-1 (Raszewski). Turniej dla nas dość pechowy, albowiem zremisowaliśmy z drugą i trzecią drużyną turnieju a przegraliśmy z drużynami z drugiej połówki tabeli. Turniej wygrały Starzenice 16 pkt z dobitnym udziałem dwóch do niadawna naszych piłkarzy (Marciniak Łukasz został królem strzelców - 6 bramek na 11 strzelonych przez zespół Starzenic), na drugim miejscu Ożarów 13 pkt, trzecia Biała przed Rudą po 7 pkt, piąte Mokrsko 6 pkt, na szóstym miejscu Wydrzyn 5 pkt i ostatnie siódme miejsce Łyskornia 4 pkt.

Juniorzy zagraliw składzie: w bramce Kuźnik Oskar, w polu Nawrocki Bartek, Nowak Dawid, Skoczylas Dawid, Struzik Łukasz, Raszewski Piotr, Stępień Mateusz, Wesołowski Mateusz, Poznerowicz Szymon i Maciejewski Bartek.