I turniej młodzików i kadetów za nami

W poniedziałek 15 września w Ostrówku odbył się I turniej młodzików i kadetów sezonu 2014/2015. Do turnieju młodzików zgłosiło się 9 drużyn. Turniej podzielono na dwie grupy. W pierwszej grupie grali: Wydrzyn, Mokrsko, Biała i Wierzchlas. W drugiej następnego dnia rywalizowali: Czastary, Ostrówek, Łubnice, Skomlin i Ożarów. W naszej grupie młodzicy LZS Wydrzyn (r.2002 i młodsi) odnieśli trzy zwycięstwa pokonując kolejno Mokrsko 1:0 (Cieślak), Białę 3:0 (Cieślak x 3) i Wierzchlas 3:0 (Cieślak x 2 i Falis x 1). Grupę wygrali nasi młodzi piłkarze przed Mokrskiem, Białą i Wierzchlasem.  Za dwa tygodnie w I grupie zagrają po dwie najlepsze drużyny, czyli Wydrzyn, Mokrsko, Czastary i Ostrówek. Młodzicy LZS Wydrzyn zagrali w składzie: w bramce Skowron Bartek, w polu Galewski Kacper, Kik Dawid, Nowak Kacper, Falis Łukasz, Cieślak Dominik i Włodarczyk Kacper.

W turnieju kadetów (r,2000 i młodsi) zgłosiły się cztery drużyny: Wydrzyn Osjaków, Mokrsko i Wierzchlas. Mokrsko zacznie rozgrywki w następnym turnieju. Kadeci Wydrzyna zremisowali z Osjakowem 0:0 i przegrali z Wierzchlasem 0:3. Nasz zespół wystąpił w składzie: w bramce Graczyk Szymon (I mecz) i Raszewski Paweł (II mecz), w polu: Niepiekło Łukasz, Bednarek Hubert, Sobera Piotr, Szymański Mateusz i Pośpiech Szymon.