Koniec halowych rozgrywek

Dzisiaj w Białej młodzicy, a tydzień wcześniej skrzaci i kadeci rozegrali czwarty i ostatni turniej w halowej piłce nożnej sezonu 2014/2015. Puchar i brązowe medale zdobyli skrzaci wygrywając i wyprzedzając w ostatnim turnieju zespół Białej II 1-0. Bramkę na wagę trzeciego miejsca strzelił Pośpiech Adam. W innych meczach tego turnieju skrzaci zremisowali z Mokrskiem 1-1 (Pośpiech Adam), wygrali walkowerem z Łubnicami 3-0 oraz przegrali z Białą I 0-1 i Czastarami 0-3. Turniej skrzatów wygrała Biała I 45 pkt przed Mokrskiem 34 pkt, Wydrzynem 23 pkt, Białą II 22 pkt, Czastarami 20 pkt i Łubnicami 1 pkt (notabene mistrzami powiatu w tej kategorii?). W ostatnim turnieju skrzaci zagrali w składzie: w bramce Filipiak Piotr, w polu Pośpiech Adam, Błaszczyk Aleksander, Krysztofiński Karol, Załęcki Tobiasz i Janus Jakub.

Nie zebrali się kadeci i ostatni turniej oddali walkowerem. Co prawda trzech podstawowych piłkarzy tej kategorii było kontuzjowanych, lecz pozostali powinni grać. Wsród kadetów najlepsze okazały się Czastary 29 pkt, przed Mokrskiem 24 pkt, Osjakowem 21 pkt, Białą 15 pkt i Wydrzynem 11 pkt.

Młodzicy w dzisiejszym turnieju, jaki w całej lidze zajęli piąte miejsce. Dzisiaj przegrali cztery spotkania: z Ostrówkiem 0-1, Białą 1-6 (Cieślak), z Czastarami 1-7 (Cieślak) i Mokrskiem 0-1 oraz wygrali walkowerem z Ożarowem 3-0. Najlepszą drużyną młodzików okazała się Biała 37 pkt wyprzedzając Czastary 32 pkt, Mokrsko 28 pkt, Ostrówek 25 pkt, Wydrzyn 15 pkt i Ożarów 9 pkt. Młodzicy zagrali w składzie: Skowron Bartek, Falis Łukasz, Adamczyk Jakub, Galewski Kacper i Cieślak Dominik.