LZS Wydrzyn - Czarni II Rząśnia 3:2 (1-1)

Kamil Pałygazdobywając hat-tricka poprowadził zespół do zwycięstwa nad rezerwami zespołu Czarnych Rząśnia.

Kolejny mecz, który miał niebagatelne znaczenie jeżeli chodzi o układ w ligowej tabeli. Ten mecz po prostu musieliśmy wygrać, by zachować kontakt z zespołami które wyprzedzają nas w rankingu.

Plan został zrealizowany w 100%, jednak przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że końcówki naszych spotkań dostarczają sporej dawki emocji. Nie było inaczej i tym razem.

W 19 minucie tracimy bramkę po strzale.... Łukasza Janasa. Kilka minut później Kamil Pałyga strzałem z rzutu karnego doprowadza do wyrównania. W drugiej części spotkania strzelamy jeszcze dwie bramki i w momencie kiedy wydawało się, że kontrolujemy przebieg spotkania Piotr Morawka z 30 metrów strzela kolejną bramkę samobójczą. Mamy 3-2.

Koniec końców udało się utrzymać korzystny wynik do ostatniego gwizdka sędziego.

LZS Wydrzyn - Czarni II Rząśnia 3-2 (1-1)

LZS Wydrzyn:Marek Nowak - Rafał Zwierz, Daniel Marciniak, Piotr Morawka, Łukasz Janas - Zbigniew Gurbiel, Michał Świątek (60" Krzysztof Świder), Damian Cipiszewski (80" Mateusz Stępień), Kamil Pałyga - Łukasz Marciniak, Przemysław Gurbiel

Bramki:Kamil Pałyga x3

Najbliższy mecz zagramy już w ten wtorek. Naszym przeciwnikiem będzie Rolnik Skąpa.
Wyjazd o godzinie 11:00 z boiska w Czarnożyłach