Młodzicy rozpoczęli ligę halową

Sześć drużyn zgłosiło się do halowej ligi młodzików rozgrywanych w hali w Białej. Mlodzicy LZS Wydrzyn wystąpili w składzie: w bramce Ryczyński Dawid, w polu Cieślak Dominik, Nowak Kacper, Włodarczyk Mateusz, Mielczarek Jakub, Galewski Kacper, Adamczyk Jakub, Janus Jakub. Dobra gra naszych młodych piłkarzy pomimo przeciętnych wyników. W pierwszym meczu porażka z Ostrówkiem 0-1, w drugim remis z Białą 1-1 (Włodarczyk M.), następnie przegrana z Czastarami 2-4 (Cieślak, Nowak) i Mokrskiem 0-1. Ożarów zrezygnował z pierwszego turnieju, więc walkower dla nas. Turniej wygrała Biała 11 pkt przed Mokrskiem 10 pkt, Czastarami i Ostrówkiem po 8 pkt i Wydrzynem 4 pkt.

Następny turniej w przyszłym roku 24 stycznia, później 28 lutego i ostatni 21 marca