Piast Ruda - LZS Wydrzyn 0-5 (0-2)

W kolejnym sparingu podopieczni Marcina Człowieka rozbili 5-0 Piasta z Rudy.

Od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Szybko strzelone dwie bramkina początku spotkania postawiły nas w konfortowej sytuacji. Pierwszy do siatki rywali trafił Rafał Zwierz, który pewnie wykorzystał rzut karny, podyktowany po faulu na Dawidzie Skoczylasie. Dawid, kilka chwil później zostal perfekcyjnie obsłużony przez Patryka Kryściaka i do asysty dołożył także trafienie.

Druga połowa, to mimo trzech strzelonych bramek, pokaz nieskutecznośći, gdzie marnujemy co najmniej 4 stuprocentowe sytuacje. Bramkę na 3-0 zdobywa Marcin Człowiek, który wykorzystuje idealne podanie Mateusza Stępnia. Kolejne dwie bramki padają po podaniach trenera - najpierw idealnie obsłużył Przemka Gurbiela, potem Bartłomieja Majtyke, który swoim trafeinie ustalił wynik spotkania.