Podsumowanie jesiennych rozgrywek młdzieżowych

W październiku zakończyły się rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Powiatowe Zrzeszenie LZS w Wieluniu. Nasze drużyny wystąpiły we wszystkich grupach plasując się na miejscach od III do V.

Młodzieżowcy zajmują IV miejsce z dorobkiem 3 pkt po wygranej nad Masłowicami 1-0 oraz porażkach z Łubnicami 0-4 i Osjakowem 2-7. Wszystkie bramki dla naszej drużyny strzelił Cipiszewski Damian. Zespół zagrał w składzie: w bramce Kuźnik Oskar, w polu Bednarek Hubert, Nawrocki Bartek, Kuźnik Daniel, Bartodziej Maciej, Graczyk Szymon, Stępień Mateusz, Mielczarek Marcin, Szydło Bartek, Parzybut Dawid, Cipiszewski Damian, Raszewski Paweł, Marciniak Dominik, Anisimo Kamil, Szczupak Karol, Dłubek Mateusz, Sobera Piotr, Nowak Dawid, Szymański Mateusz.

Kadeci zajęli III miejsce zdobywając 7 pkt po dwukrotnej wygranej i jednym remisie nad Osjakowem odpowiednio 2-1, 3-0 vo i 0-0. W pozostałych meczach trzykrotnie musieli uznać wyższość Wierzchlasa 0-3, 0-4, 0-3 i Mokrska 0-2, 0-3, 0-1. Bramki dla kadetów strzelali: Bednarek Hubert x1 i Graczyk Szymon x1. Skład drużyny: w bramce Gmyrek Szymon, w polu Szymański Mateusz, Niepiekło Łukasz, Raszewski Paweł, Bednarek Hubert, Sobera Piotr, Pośpiech Szymon, Graczyk Szymon.

Młodzicy plasują się na IV miejscu. W I turnieju pokonali Mokrsko 1-0, Białę 3-0 i Wierzchlas 3-0 i awansowali do I ligi. W II turnieju w I lidze przegrali z Mokrskiem 1-4, Czastarami 0-4 i Ostrówkiem 0-1. W III turnieju w II lidze pokonali walkowerem 3-0 Ożarów, Wierzchlas 1-0, Łubnice 3-1 i przegrali z Ostrówkiem 1-2. Najwięcej bramek dla naszej drużyny strzelił Cieślak Dominik x 9, Nowak Kacper x 2, Falis Łukasz x 1 i Pilarski Kacper x 1. Chłopcy zagrali w składzie: w bramce Skowron Bartek, w polu Włodarczyk Kacper, Galewski Kacper, Cieślak Dominik, Falis Łukasz, Nowak Kacper, Kik Dawid, Włodarczyk Mateusz, Pilarski Kacper.

Skrzaci po rundzie jesiennej zdobyli 16 pkt i zajmują V miejsce. W I turnieju skrzaci pokonali Wierzchlas 4-1 i przegrali z Łubnicami 2-3, Czastarami 0-5, Białą 2-4 i Mokrskiem 1-2. W II turnieju pokonali Wierzchlas walkowerem 3-0, zremisowali z Łubnicami 0-0 i przegrali z Czastarami 1-4, Białą 0-3 i Mokrskiem 0-2. W III turnieju walkowerem 3-0 wygrali z Białą, zwyciężyli po 3-0 z Łubnicami i Wierzchlasem oraz przegrali z Czastarami 0-1 i Mokrskiem 0-4. Najlepszym snajperem został Pilarski Kacper strzelając 8 bramek, Pośpiech Adam zdobył 4 bramki. Nasi najmłodsi piłkarze wystąpili w składzie: w bramce Filipiak Piotr, Olczak Oliwier, Załącki Tobiasz, w polu Błaszczyk Aleksander, Pilarski Kacper, Krysztofiński Karol, Pośpiech Adam, Wąsik Kacper, Falis Bartek, Załęcki Tobiasz, Baranowski Dominik.

K O M U N I K AT nr 4 / 2015

LIGI POWIATOWE w młodzieżowej piłce nożnej ZRZESZENIA LZS w Wieluniu

TABELE W POSZCZEGÓLNYCH ROZGRYWKACH POWIATOWYCH

po III Turnieju rozegranym w Osjakowie, Mokrsku, Wierzchlesie

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

PILKARSKA LIGA MŁODZIEŻY

7. UKS MOS ONION Wierzchlas 14

8. LKS START Łubnice 10

9. UKS JEDYNKA Ożarów 0

I LIGA NA IV TURNIEJ: GKS CZASTARY, MOGRE Mokrsko, OSTROWIA Ostrówek, LZS WYDRZYN,

II LIGA NA IV TURNIEJ: GLKS BIAŁA, VICTORIA Skomlin, ONION Wierzchlas, START Łubnice, JEDYNKA Ożarów

POWIATOWA LIGA SKRZATÓW

1. MGTS MOGRE Mokrsko 14 35

2. GKS CZASTARY 15 29

3. GLKS BIAŁA 13 22

4. LKS START Łubnice 15 18

5. LZS WYDRZYN 15 16

6. UKS MOS ONION Wierzchlas 14 3

UWAGA:

Terminy i miejsca turniejów wiosennych podamy w miesiącu III.2015 r.