Rozwijamy się dla Was. Nowości na stronie

Świat się rozwija, wszystko się zmienia choć nie zawsze są to zmiany in plus.

Również nasza strona przechodzi metamorfozę. Wizualnie wszystko pozostaje po "staremu" jednak od dziś możecie cieszyć się kilkoma nowościami.

Pierwszą z nich są rozbudowane statystyki przedmeczowe. Możemy sprawdzić między innymi historię spotkań, przedstawioną w formie wykresu kołowego, statystyki zawodników i wiele innych ciekawych rzeczy. Sprawdźcie sami:

Zapowiedź meczu: Unia Sulmierzyce - LZS Wydrzyn

Na pewno brakowało Wam znanego z poprzedniej wersji strony mini-czata, gdzie każdu z Was, drodzy Kibice, mogliście prowadzić rozmowy na temat Naszego zespołu. Dziś się to zmienia - udostępniamy Wam czat, który dostępny jest jako zakładka w lewej części strony.

To pierwsza odsłona zmian. Wkrótce kolejne.

A teraz pytanie do Was - czego wam brakuje, lub co chcielibyście zmienić na stronie lzswydrzyn.futbolowo.pl? Czekamy na Wasze pomysły, uwagi i sugestie.