Start Łubnice - LZS Wydrzyn 4:0 (1-0)

Bolesna porażka z drużyną, która tak jak my w poprzednim sezonie pożegnała się z boiskami klasy okręgowej. Przed spotkaniem zarówno  jak i gospodarze meczu uzbieraliśmy raptem 10 oczek i solidarnie okupowaliśmy dolne rejony tabeli.

Mimo iż na początku to my stworzyliśmy sobie dwie, góra trzy dogodne sytuacje do zdobycia bramki to jednak wynik spotkania otworzyli gospodarze, którzy wykorzystali błąd naszych środkowych obrońców i tym samym tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę objęli prowadzenie.

Druga odsłona spotkania to kopia meczu ze Słowianem. Brak woli walki, zaangażowania i determinacji do odrobienia strat sprawił, że tracimy kolejne bramki i wyjeżdżamy z Łubnic upokorzeni. Jednym słowy - kompromitacja...

Sytuacja robi się powoli tragiczna, jeżeli nie zmienimy podejścia i zaangażowania to strach pisać co może stać się po zakończeniu rundy wiosennej. Budzimy się!!!

Powiązana galeria: