Start Świątkowice - LZS Wydrzyn 0:3 (0:1)

Zwycięstwem 3:0 nad ostatnim w tabeli Startem Świątkowice wydłużamy naszą serię spotkań bez porażki.

Mecz rozpoczął się z 15 miutowym opóźnieniem, gdyż gospodarze borykali się z problemami kadrowymi. Ostatecznie w udało im się zebrać meczową jedenastkę i rozpoczęliśmy zawody.

Pierwszą bamkę zdobywamy za sprawą Daniela Pacyny, który po strzele z rzutu wolnego zdjął przysłowiową pajęczynę z okienka bramki.

Drugie trafienie również po stałym fragmencie gry dołożył Kamil Pałyga, który pewnym strzałem wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Zbyszku Gurbielu.

Kropke nad i postawił Rafał Zwierz, którzy strzałem głową skierował piłkę do siatki rywali.

Start Świątkowice - LZS Wydrzyn 0:3 (0:1)
LZS Wydrzyn: Marek Nowak (35' Łukasz Pałyga) - Rafał Zwierz, Bartłomiej Majtyka, Daniel Pacyna, Kamil Lamorski - Piotr Morawka, Zbigniew Gurbiel (75' Adrian Baranowski), Tomasz Golański (80' Mateusz Stępień) - Kamil Pałyga, Kamil Madziara, Przemysław Gurbiel

Szczegóły spotkania