Unia Sulmierzyce - LZS Wydrzyn 6:1 (3:0)

Nie udała się wyprawa do Sulmierzyc, gdzie w ramach XIX kolejki mierzyliśmy się z liderem - Unią Sulmierzyce.

5:0 Unia Sulmierzyce 59'

5:1 Kamil Pałyga 75'

6:1 Unia Sulmierzyce 84'

LZS Wydrzyn:  Marek Nowak - Michał Zawadzki, Rafał Zwierz, Bartłomiej Majtyka, Kamil Madziara (76' Łukasz Pałyga) - Adrian Baranowski (45' Michał Świątek), Zbigniew Gurbiel, Przemysław Gurbiel - Kamil Pałyga, Łukasz Struzik (76' Mateusz Stępień), Marcin Człowiek

Porażka nie była dizełem przypadku. Gospodarze kontrolowali przebieg spotkania od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Pierwsza bramka pada po błędzie Adriana Baranowksiego, który traci piłkę w środkowej strefie boiska. Druga wpada po stąłym fragmencie gry. Trzecia ponownie błąd naszego zawodnika, tym razem piłkę traci Bartłomiej Majtyka.

W drugiej odsłonie Unia zdobywa szybko dwie bramki. Po jednej z kontr udaje się zdobyć brankę honorową. Na kilka minut przed końcowym gwizdkiem, arbiter po faulu Marka Nowaka dyktuje rzut karny, którego na bramkę zamienia zawodnik gospodarzy.

W najbliższą niedzielę o godzinie 14:00 w meczu o sześć punktów podjemować będziemy GKS Siemkowice. W rundzie jesiennej zremisowaliśmy na boisku w Siemkowicach 2-2. Teraz liczą się tylko trzy punkty...