Krajobraz po 2. Kolejce A Klasy

Za nami druga kolejka Klasy A sezonu 2014/2015. Sprawdźmy jak kolejka ta wyglądała statystycznie.

Podobnie jak w pierwszej kolejce także i w drugiej zdobyto łącznie 35 bramek, co daje średnią 5 bramek na mecz. W tej kolejce najlepszą skutecznością popisali się zawodnicy Słowiana Dworszowice, którzy na swoim boisku pokonali Czarnych II Rząśnia 8:0. Najlepsze wyjazdowe zwycięstwo zanotowali z kolei zawodnicy z Sulmierzyc, którzy na boisku we Wierzchlesie pokonali miejscowy LKS 1-0.

Liderem po drugiej kolejce został Słowian Dworszowice a drugie i trzecie miejsce zajmują kolejno Orzeł Galewice KS Kraszkowice.

Czerwoną latarnią zostali zawodnicy z Rząsni. A tuż nad nimi plasują się: GLKS z Białej Start Świątkowice.

LZS Wydrzyn po drugiej kolejce zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli, czyli zanotowaliśmy awans o dwie pozycje.

W drugiej serii spotkań nie zostało rozegrane jedno ze spotkań: GLKS Biała z Basztą Bolesławiec. Spotkanie zostało przełożone na inny termin.

STATYSTYKI SEZONU

Ogólnie: