Halowe mistrzostwa kadetów

Nie udał się występ naszych kadetów (r.1999 i młodsi) w halowych mistrzostwach powiatu w piłkę nożną. Turniej został rozegrany w hali sportowej w Wieluniu w niedziełę 22 lutego.  Na pięć startujących drużyn zajęliśmy ostatnie piąte miejsce zdobywając tylko 1 bramkę i 1 punkt. Najpierw nasz zespół uległ pechowo po bramce samobójczej drużynie z Łubnic 0-1, później przegrał z Olewinem 0-3 oraz z Osjakowem 1-3 (Szczupak) i w ostatnim meczu zremisował bezbramkowo z Mokrskiem.

Turniej wygrały Łubnice 10 pkt przed Olewinem 6 pkt, Mokrskiem 5 pkt, Osjakowem 4 pkt i Wydrzynem 1 pkt.

Kadeci wystąpili w składzie: w bramce Kuźnik Oskar, w polu Kuźnik Daniel, Jakubowski Wojtek i Daniel, Szczupak Karol, Bednarek Hubert, Marciniak Maciej, Parzybut Dawid, Raszewski Paweł i Graczyk Szymon.