zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Rząśnia
2:3
KKS Kurów
Victoria Skomlin
5:1
GLKS Biała
KS Kraszkowice
1:0
LKS Wierzchlas
Start Świątkowice
0:3
GKS Siemkowice
Orzeł Galewice
3:1
Unia Sulmierzyce
Start Łubnice
3:5
Słowian Dworszowice
Baszta Bolesławiec
4:1
LZS Wydrzyn
LZS Rolnik Skąpa
3:0
Solen Łaszew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wydrzyn
3:2
Start Świątkowice
GLKS Biała
3:4
Baszta Bolesławiec
Solen Łaszew
3:1
Victoria Skomlin
LKS Wierzchlas
0:1
Unia Sulmierzyce
KS Kraszkowice
3:1
Start Łubnice
KKS Kurów
3:3
LZS Rolnik Skąpa
GKS Siemkowice
3:4
Orzeł Galewice
Słowian Dworszowice
8:0
Czarni II Rząśnia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
6:0
GKS Siemkowice
Victoria Skomlin
3:0
KKS Kurów
Start Świątkowice
1:3
GLKS Biała
Czarni II Rząśnia
1:0
KS Kraszkowice
Orzeł Galewice
4:2
LZS Wydrzyn
Start Łubnice
6:1
LKS Wierzchlas
LZS Rolnik Skąpa
3:5
Słowian Dworszowice
Baszta Bolesławiec
1:5
Solen Łaszew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Łubnice
3:0
Czarni II Rząśnia
LZS Wydrzyn
1:4
Unia Sulmierzyce
GLKS Biała
2:3
Orzeł Galewice
LKS Wierzchlas
2:1
GKS Siemkowice
KS Kraszkowice
2:2
LZS Rolnik Skąpa
KKS Kurów
1:5
Baszta Bolesławiec
Solen Łaszew
2:0
Start Świątkowice
Słowian Dworszowice
2:3
Victoria Skomlin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Baszta Bolesławiec
2:3
Słowian Dworszowice
Unia Sulmierzyce
2:1
GLKS Biała
Victoria Skomlin
2:0
KS Kraszkowice
Start Świątkowice
0:6
KKS Kurów
Orzeł Galewice
2:4
Solen Łaszew
GKS Siemkowice
2:2
LZS Wydrzyn
LZS Rolnik Skąpa
0:4
Start Łubnice
Czarni II Rząśnia
0:0
LKS Wierzchlas
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Biała
3:1
GKS Siemkowice
LKS Wierzchlas
3:1
LZS Wydrzyn
KS Kraszkowice
3:4
Baszta Bolesławiec
Solen Łaszew
0:1
Unia Sulmierzyce
KKS Kurów
6:3
Orzeł Galewice
Czarni II Rząśnia
1:0
LZS Rolnik Skąpa
Start Łubnice
0:1
Victoria Skomlin
Słowian Dworszowice
5:1
Start Świątkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wydrzyn
0:3*
GLKS Biała
Victoria Skomlin
5:0
Czarni II Rząśnia
Start Świątkowice
1:2
KS Kraszkowice
Unia Sulmierzyce
2:1
KKS Kurów
Orzeł Galewice
2:0
Słowian Dworszowice
LZS Rolnik Skąpa
2:1
LKS Wierzchlas
Baszta Bolesławiec
3:1
Start Łubnice
GKS Siemkowice
2:1
Solen Łaszew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Rząśnia
7:0
Baszta Bolesławiec
Słowian Dworszowice
0:3
Unia Sulmierzyce
LKS Wierzchlas
2:4
GLKS Biała
KS Kraszkowice
3:1
Orzeł Galewice
Solen Łaszew
4:1
LZS Wydrzyn
KKS Kurów
3:1
GKS Siemkowice
Start Łubnice
0:0
Start Świątkowice
LZS Rolnik Skąpa
2:3
Victoria Skomlin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
8:0
KS Kraszkowice
LZS Wydrzyn
5:4
KKS Kurów
Victoria Skomlin
2:2
LKS Wierzchlas
GLKS Biała
1:5
Solen Łaszew
Start Świątkowice
3:3
Czarni II Rząśnia
Orzeł Galewice
4:2
Start Łubnice
Baszta Bolesławiec
3:1
LZS Rolnik Skąpa
GKS Siemkowice
1:1
Słowian Dworszowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Rząśnia
0:3
Orzeł Galewice
KS Kraszkowice
4:2
GKS Siemkowice
Start Łubnice
2:5
Unia Sulmierzyce
Victoria Skomlin
1:3
Baszta Bolesławiec
LZS Rolnik Skąpa
6:3
Start Świątkowice
KKS Kurów
5:3
GLKS Biała
Słowian Dworszowice
6:2
LZS Wydrzyn
LKS Wierzchlas
0:0
Solen Łaszew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
5:0
Czarni II Rząśnia
Solen Łaszew
3:3
KKS Kurów
LZS Wydrzyn
2:0
KS Kraszkowice
Start Świątkowice
1:2
Victoria Skomlin
Orzeł Galewice
5:2
LZS Rolnik Skąpa
GLKS Biała
5:1
Słowian Dworszowice
Baszta Bolesławiec
3:2
LKS Wierzchlas
GKS Siemkowice
4:2
Start Łubnice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Rząśnia
1:3
GKS Siemkowice
KS Kraszkowice
2:2
GLKS Biała
Start Łubnice
4:0
LZS Wydrzyn
Victoria Skomlin
5:0
Orzeł Galewice
LZS Rolnik Skąpa
1:6
Unia Sulmierzyce
Baszta Bolesławiec
4:0
Start Świątkowice
Słowian Dworszowice
4:2
Solen Łaszew
LKS Wierzchlas
2:0
KKS Kurów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
1:0
Victoria Skomlin
Start Świątkowice
1:3
LKS Wierzchlas
Orzeł Galewice
1:0
Baszta Bolesławiec
LZS Wydrzyn
3:2
Czarni II Rząśnia
GLKS Biała
0:1
Start Łubnice
GKS Siemkowice
0:3*
LZS Rolnik Skąpa
Solen Łaszew
3:0
KS Kraszkowice
KKS Kurów
1:4
Słowian Dworszowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Rząśnia
1:3
GLKS Biała
KS Kraszkowice
2:3
KKS Kurów
Start Świątkowice
0:3*
Orzeł Galewice
Start Łubnice
1:3
Solen Łaszew
Victoria Skomlin
5:0
GKS Siemkowice
LZS Rolnik Skąpa
3:3
LZS Wydrzyn
Baszta Bolesławiec
1:1
Unia Sulmierzyce
LKS Wierzchlas
3:6
Słowian Dworszowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
6:0
Start Świątkowice
LZS Wydrzyn
0:0
Victoria Skomlin
Solen Łaszew
5:0
Czarni II Rząśnia
KKS Kurów
3:3
Start Łubnice
Orzeł Galewice
4:4
LKS Wierzchlas
GLKS Biała
0:1
LZS Rolnik Skąpa
GKS Siemkowice
1:3
Baszta Bolesławiec
Słowian Dworszowice
0:0
KS Kraszkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
3:0
Orzeł Galewice
LZS Wydrzyn
5:1
Baszta Bolesławiec
GLKS Biała
2:1
Victoria Skomlin
GKS Siemkowice
3:1
Start Świątkowice
Solen Łaszew
10:0
LZS Rolnik Skąpa
KKS Kurów
3:4
Czarni II Rząśnia
Słowian Dworszowice
5:1
Start Łubnice
LKS Wierzchlas
2:1
KS Kraszkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Rząśnia
0:6
Słowian Dworszowice
Unia Sulmierzyce
3:0*
LKS Wierzchlas
Start Świątkowice
0:3
LZS Wydrzyn
Orzeł Galewice
3:1
GKS Siemkowice
Start Łubnice
3:2
KS Kraszkowice
Victoria Skomlin
2:1
Solen Łaszew
LZS Rolnik Skąpa
1:4
KKS Kurów
Baszta Bolesławiec
1:3
GLKS Biała
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wydrzyn
3:4
Orzeł Galewice
GLKS Biała
6:0
Start Świątkowice
Solen Łaszew
7:0
Baszta Bolesławiec
KS Kraszkowice
1:1
Czarni II Rząśnia
GKS Siemkowice
2:6
Unia Sulmierzyce
KKS Kurów
2:2
Victoria Skomlin
Słowian Dworszowice
2:2
LZS Rolnik Skąpa
LKS Wierzchlas
3:0
Start Łubnice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Rząśnia
1:2
Start Łubnice
Unia Sulmierzyce
6:1
LZS Wydrzyn
Baszta Bolesławiec
1:3
KKS Kurów
Victoria Skomlin
2:2
Słowian Dworszowice
Start Świątkowice
0:4
Solen Łaszew
Orzeł Galewice
3:0
GLKS Biała
GKS Siemkowice
1:1
LKS Wierzchlas
LZS Rolnik Skąpa
0:1
KS Kraszkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wydrzyn
1:1
GKS Siemkowice
GLKS Biała
0:2
Unia Sulmierzyce
LKS Wierzchlas
1:1
Czarni II Rząśnia
KS Kraszkowice
0:5
Victoria Skomlin
KKS Kurów
5:3
Start Świątkowice
Solen Łaszew
5:0
Orzeł Galewice
Start Łubnice
1:0
LZS Rolnik Skąpa
Słowian Dworszowice
10:0
Baszta Bolesławiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
4:3
Solen Łaszew
LZS Wydrzyn
3:1
LKS Wierzchlas
Victoria Skomlin
1:1
Start Łubnice
Start Świątkowice
2:6
Słowian Dworszowice
Orzeł Galewice
5:4
KKS Kurów
Baszta Bolesławiec
0:3
KS Kraszkowice
GKS Siemkowice
1:3
GLKS Biała
LZS Rolnik Skąpa
1:4
Czarni II Rząśnia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Rząśnia
1:0
Victoria Skomlin
Start Łubnice
3:0*
Baszta Bolesławiec
GLKS Biała
7:3
LZS Wydrzyn
LKS Wierzchlas
1:1
LZS Rolnik Skąpa
Solen Łaszew
11:1
GKS Siemkowice
KS Kraszkowice
7:1
Start Świątkowice
KKS Kurów
3:2
Unia Sulmierzyce
Słowian Dworszowice
3:0*
Orzeł Galewice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
3:3
Słowian Dworszowice
LZS Wydrzyn
2:6
Solen Łaszew
Victoria Skomlin
5:1
LZS Rolnik Skąpa
GLKS Biała
2:0
LKS Wierzchlas
Start Świątkowice
0:7
Start Łubnice
Orzeł Galewice
2:1
KS Kraszkowice
Baszta Bolesławiec
1:2
Czarni II Rząśnia
GKS Siemkowice
2:5
KKS Kurów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Rząśnia
3:0
Start Świątkowice
Solen Łaszew
3:0
GLKS Biała
LKS Wierzchlas
0:4
Victoria Skomlin
KS Kraszkowice
1:6
Unia Sulmierzyce
KKS Kurów
3:1
LZS Wydrzyn
Start Łubnice
6:1
Orzeł Galewice
LZS Rolnik Skąpa
3:0
Baszta Bolesławiec
Słowian Dworszowice
7:0
GKS Siemkowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
7:1
Start Łubnice
Solen Łaszew
3:1
LKS Wierzchlas
LZS Wydrzyn
1:3
Słowian Dworszowice
GLKS Biała
6:1
KKS Kurów
Start Świątkowice
2:2
LZS Rolnik Skąpa
Orzeł Galewice
4:1
Czarni II Rząśnia
Baszta Bolesławiec
0:4
Victoria Skomlin
GKS Siemkowice
1:4
KS Kraszkowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Rząśnia
1:2
Unia Sulmierzyce
Victoria Skomlin
10:0
Start Świątkowice
LKS Wierzchlas
1:4
Baszta Bolesławiec
KS Kraszkowice
0:1
LZS Wydrzyn
KKS Kurów
2:2
Solen Łaszew
Start Łubnice
4:1
GKS Siemkowice
LZS Rolnik Skąpa
4:1
Orzeł Galewice
Słowian Dworszowice
6:4
GLKS Biała
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Biała
4:0
KS Kraszkowice
Start Świątkowice
1:4
Baszta Bolesławiec
Solen Łaszew
4:1
Słowian Dworszowice
KKS Kurów
5:1
LKS Wierzchlas
LZS Wydrzyn
2:1
Start Łubnice
Unia Sulmierzyce
2:1
LZS Rolnik Skąpa
Orzeł Galewice
1:2
Victoria Skomlin
GKS Siemkowice
1:3
Czarni II Rząśnia
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Łubnice
2:2
GLKS Biała
Victoria Skomlin
3:1
Unia Sulmierzyce
LKS Wierzchlas
6:1
Start Świątkowice
Czarni II Rząśnia
7:0
LZS Wydrzyn
KS Kraszkowice
0:1
Solen Łaszew
LZS Rolnik Skąpa
7:2
GKS Siemkowice
Baszta Bolesławiec
3:2
Orzeł Galewice
Słowian Dworszowice
9:1
KKS Kurów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sulmierzyce
5:2
Baszta Bolesławiec
Orzeł Galewice
4:1
Start Świątkowice
LZS Wydrzyn
2:4
LZS Rolnik Skąpa
GLKS Biała
1:0
Czarni II Rząśnia
GKS Siemkowice
1:9
Victoria Skomlin
Solen Łaszew
0:0
Start Łubnice
KKS Kurów
6:3
KS Kraszkowice
Słowian Dworszowice
3:0*
LKS Wierzchlas
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Rząśnia
1:2
Solen Łaszew
KS Kraszkowice
3:4
Słowian Dworszowice
Start Świątkowice
0:11
Unia Sulmierzyce
Start Łubnice
4:3
KKS Kurów
Victoria Skomlin
1:0
LZS Wydrzyn
LZS Rolnik Skąpa
4:5
GLKS Biała
Baszta Bolesławiec
3:0
GKS Siemkowice
LKS Wierzchlas
0:5
Orzeł Galewice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości