Zapowiedź finału XIV Halowych Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego

Za nami Eliminacje do XIV Halowych Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego w Halowej Piłce Nożnej.  W drugim terminie, rozgrywanmym 11 stycznia, najlepiej wypadły MLKS Konopnica, Start Łubnice, Ostrovia Ostrówek oraz Warta Osjaków i to te cztery zespoły dołączą do grona drużyn, który start w Finałach zapewniły sobie 4 stycznia w I turze eliminacji, czyli LZS-u Wydrzyn, GLKS-u z Bialej, Sparty Mokrsko i KKS-u Kurów.

Osmiu finalistów podzielonych zostało na 2 grupy po cztery zespoły. LZS Wydrzyn znalazł się w Grupie A, wraz z następującymi drużynami: MLKS Konopnica, Ostrovia Ostrówek i KKS Kurów. W grupie B rywalizować zaś będą: Sparta Mokrsko, GLKS Biała, Warta Osjaków oraz Start Łubnice.

Zwycięzcy grup w ramach rozgrywek półfinałowych zagrają z zespołami, które uplasowały się na drugim miejscu w tabeli. Zwycięzcy półfinałów zagrają o Fnał, natomiast pokonani w półfinałach o miejsce trzecie.

Początek rozgrywek finałowych zaplanowany został na 25 stycznia od godziny 13:30.

• 13:30 Konopnica - Wydrzyn
  • 13:47 Ostrówek - Kurów
  • 14:38 Konopnica - Ostrówek
  • 14:55 Kurów - Wydrzyn
  • 15:46 Konopnica - Kurów
  • 16:03 Wydrzyn - Ostrówek

• 14:04 Mokrsko - Biała
  • 14:21 Osjaków - Łubnice
  • 15:12 Osjaków - Mokrsko
  • 15:29 Biała - Łubnice
  • 16:20 Osjaków - Biała
  • 16:37 Łubnice - Mokrsko

Rozgrywki półfinałowe

• 17:00 A1 - B2
  • 17:25 B1 - A2

Rozgrywki finałowe

• 17:50 Mecz o III miejsce
  • 18:15 Finał

Wszystkich serdecznie zapraszamy na hale WOSiR w niedzielę, 25 stycznia.

Zdjęcie: radiozw.com.pl