6:1 Rafał Zwierz - rzut wolny (64' minuta)
6:2 Kamil Pałyga - rzut karny (72' minuta)
6:3 Marcin Człowiek (75' minuta)
7:3 GLKS Biała
(90'+1 minuta)

LZS Wydrzyn: Łukasz Pałyga - Kamil Madziara, Rafał Zwierz, Daniel Marciniak, Daniel Pacyna (35' Kamil Lamorski) - Piotr Morawka (20' Łukasz Struzik), Zbigniew Gurbiel (45' Krzysztof Świder), Łukasz Janas - Kamil Pałyga, Przemysław Gurbiel (70' Adrian Baranowski), Marcin Człowiek

Nie udała się wyprawa w ramach XXII Kolejki do Białej, gdzie tutejszy GLKS dał nam srogą lekcję futbolu. Mecz przegraliśmy już w pierwszej połowie, po której tracimy aż pięć bramek. Początkowo nic nie wskazywało na taki wynik, gdyż przez pierwsze 10 minut spotkania stworzyliśmy sobie 3 dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Gospodarze kontrolowali przebieg spotkania od 10, do ostantiej minuty spotkania i zasłużenie zgarniają komplet punktów.

W najbliższą niedzielę na boisku w Czarnożyłach gościć będziemy trzecią drużynę tabeli - Solen Łaszew, który w rundzie wiosennej imponuje formą. Począrek zawodów o godzinie 14:00