Zapowiedź: GLKS Biała - LZS Wydrzyn

Przed nami spotkanie XXII kolejki Sieradzkiej Klasy A, spotkanie, którego wynik będzie miał niemały wpływ na układ ligowej tabeli.

GLKS Biała po XXI kolejkach z dorobkiem 31 punktów zajmuje 8 pozycję w tabeli. W ostatniej kolejce Biała pokonała GKS Siemkowice 3:1. Pięć ostatnich spotkań to kolejno wygrana z Basztą i Swiątkowicami, porażki z Orłem i Unią i wygrana z Siemkowicami.

LZS Wydrzyn z 25 punktami plasuje się na pozycji nr 10. W ostatniej kolejce Wydrzynianie pokonali LKS Wierzchlas 3:1. Ostatnie spotkania to wygrana ze Świątkowicami, porażki z Orłem i Unią Sulmierzyce, remis z Siemkowicami oraz wygrana z Wierzchlasem.

Porównanie bezpośrednie za sieradzkapilka.pl

GLKS Biała Statystyki LZS Wydrzyn
54,92% Szansa 45,08%
8 Aktualna pozycja 10
21 Mecze 21
10/1/10 Z/R/P (Total) 7/4/10
4/0/6 Z/R/P(Dom) 6/2/3
6/1/4 Z/R/P(Wyjazd) 1/2/7
31 Punkty 25
48 : 42 Bramki 42 : 58
6 Różnica -16
GLKS Biała - LKS Start Świątkowice 6:0 Najwyższa wygrana - Dom LZS Wydrzyn - LKS Baszta Bolesławiec 5:1
GLKS Biała - LZS Solen Łaszew 1:5 Najwyższa przegrana - Dom LZS Wydrzyn - LKS Unia Sulmierzyce 1:4
LKS Start Świątkowice - GLKS Biała 1:3 Najwyższa wygrana - Wyjazd LKS Start Świątkowice - LZS Wydrzyn 0:3
KS Victoria Skomlin - GLKS Biała 5:1 Najwyższa przegrana - Wyjazd LKS Unia Sulmierzyce - LZS Wydrzyn 6:1

W pierwszym meczu na boisku pokonaliśmy GLKS Biała 2:0, jednak poprzez niedopatrzenie wynik meczu zweryfikowany został jako walkower na korzyść zespołu z Białej.