Autor:

ChKS

Utworzono:

27.10.2014

11 kolejek - tyle czekaliśmy by zakończyć mecz bez straty bramki. Sztuka ta udała nam się w meczu z KS Kraszkowice a przy tym sami strzeliliśmy dwie bramki i tym samym zgarneliśmy całą pulę punktową.

Początek spotkania był niezwykle chaotyczny. Żadna ze stron nie potrafiła skonstruować składnej akcji. Kraszkowice jedyne zagrożenie tworzyły po stałych fragmentach gry (rzuty z autu oraz dośrodkowania z rzutu rożnego). LZS Wydrzyn natomiast przeprowadził jedną składną akcję, gdzie po bardzo dobrym podaniu Kamila Pałygi idealną sytuację marnuje Łukasz Marciniak.

Kolejne minuty nie przynoszą wiele zmian. Odnotować można jedynie dwie dość kontrowersyjnesytuacje, gdzie wydawało się, że najpierw po faulu na Tomaszu Golańskim a następnie podczas zderzenia się Łukasza Marciniaka z bramkarzem sędzia powinien odgwizdać rzut karny. Tak się jednak nie stało i pierwsza część meczu kończy się bezbramkowym remisem.

Druga odsłona to przede wszystkim dwie bramki dla naszego zespołu oraz dobre interwencję Marka Nowaka, który dwukrotnie wygrywa pojedynek jeden na jeden z napastnikiem gości.

Pierwszą bramkę w 58 minucie zdobył Patryk Kryściak, który wykazał się największym sprytem i znajbliższej odległościkieruje piłkę do bramki Kraszkowic.

77 minuta to kolejna bramka dla Gospodarzy. Błąd bramkarza wykorzystał Przemysław Gurbiel.

Cieszą trzy punkty, ale przede wszystkim największą radość sprawia czyste konto z tyłu. Przypomnę, że w dotychczas rozegranych spotkaniach zawsze traciliśmy co najmniej 2 bramki.

LZS Wydzyn - KS Kraszkowice 2:0
Bramki:Patryk Kryściak 58", Przemysław Gurbiel 77"

W najbliższą niedzielę w ramach 12 kolejki A Klasy udamy się do Łubnic, by z tamtejszym Startem powalczyć o kolejne ligowe punkty. Czy podtrzymamy dobrą passę? Przekonamy się w niedzielę.

Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 13:00. Zbiórka i wyjazd z boiska w Czarnożyłach o godzinie 11:00. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!