Tomasz Wojtan

Utworzono:

01.05.2016

3 punkty dla Dworszowic !!!

Dzisiejsze niedzielne spotkanie pomiędzy Prosną Wieruszów a Słowianem Dworszowice zakończyło się zwycięstwem naszego Słowiana. Dzisiejsze spotkanie pod nieobecność trenera wygrywamy 3:4 do przerwy wynik 1:2 Strzelanie rozpoczynamy już w 3 minucie gdzie po silnym strzale Damiana Papierza piłka trafia w poprzeczkę wykorzystuje Robert Rygalski, który umieszcza ją w bramce. Bramkę wyrównującą tracimy w 35 minucie spotkania po błędzie w środku pola piłka trafia na wolne pole do zawodnika a ten wykorzystuje sytuację. Bramkę na 1:2 zdobywamy do szatni w doliczonym czasie gry po podaniu od Rygalskiego piłkę do bramki pakuje Damian Papierz. Druga połowa pod dyktando naszego zespołu w 58 minucie po raz kolejny podwyższa Damian Papierz, który otrzymując od Pawła Borkowskiego idealne podanie. 3 minuty później w polu karnym faulowany zostaje Michał Czarnecki, sędzia bez zawahania podyktował rzut karny, którego wykorzystuje Łukasz Rydz. Końcówka spotkania to rozluźnienie naszych zawodników co skutkuje utratą 2 bramek i nerwowej końcówce.

Brawo Słowian za walkę, za 3 punkty, dziś cały zespół zasługuje na pochwałę!!! Po remisie Masłowic z Łaszewem uciekamy trzeciej drużynie i zbliżamy się do lidera.

(0:1) 3 minuta Robert Rygalski asysta Damian Papierz
(1:1) 35 minuta
(1:2) 46 minuta Damian Papierz asysta Robert Rygalski
(1:3) 58 minuta Damian Papierz asysta Paweł Borkowski
(1:4) 61 minuta rzut karny Łukasz Rydz