Eliminacje do Halowych Mistrzostw Powiatu [Aktualizacja]

W najbliższą niedzielę rozpocznie się runda eliminacyjna do Halowych Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego LZS w piłce nożnej seniorów.

Do rozgrywek zgłoszonych zostało aż 22 zespołów, z czego 10 drużyn z grup D i E rozpocznie zmagania 4 stycznia, pozostałe ekipy mecze rozgrywać będą 11 stycznia. Finał Halowych Mistrzostw Powiatu zaplanowany został na 25 stycznia. Przypomnijmy, że ubiegłorocznym triumfatorem i tym samym tytułu mistrzowskiego broni MLKS Konopnica.

LSZ Wydrzyn, pierwotnie rozgrywać miał swoje mecze w drugim terminie, jednak nastąpiła zmiana w kalendarzu i ostatecznie eliminacje rozpoczniemy 4 stycznia (Zamiast Startu Łubnice, który zagra 11 stycznia)

Wszystkie zespoły podzielone zostały na 5 grup eliminacyjnych. Awans do turnieju finałowego wywalczą najlepsze ekipy z każdej z grup plus trzy druzyny uplasowane na drugim miejscu z najlepszym dorobkiem punktowym.